אודות

קניון הממתקים בצומת ביל”ו היא חוויה מתוקה לכל גיל. בחנות מבחר עצום של ממתקים ושוקולדים נדירים מכל העולם, מוצרי אפיה, דפי סוכר ומדבקות מיתוג. את כל הטוב הזה בחרנו לארוז עבורכם באהבה ביצירות אומנות מתוקות בקונספטים שונים. למרות שתמיד יש מה למצוא בחנות עצמה, רצינו לחסוך לכם זמן וריצות. לפחות בכל מה שקשור למתנות שצריכות להגיע למישהו או מישהי שאתם ממש אוהבים. נכנסים לחנות, בוחרים אחת מחבילות השי המעוצבות בהתאם לאירוע בו מדובר: חבילה רומנטית, ליולדת, למארחים המסורים. לא צריך יותר מכמה קליקים ואריזת השי המתוקה תגיע לאן שאתם רוצים ותשאיר טעם של עוד.

תמיד אפשר גם להרים טלפון, לשאול, להתייעץ ולבקש שצוות המעצבות המוכשר שלנו יכין לכם משהו לפי רעיון שיש לכם בראש. 08-9418001, 0507778943

מתכננים מסיבה? אירוע? רוצים להתרשם מהמבחר הענק בחנות? להרגיש, למשש? רשמו ב- Waze קניון הממתקים, צומת ביל”ו (ליד המטייל ובייבי לאב) אנחנו נחכה לכם שם יחד עם כל מחלקות החנות: משלוחי מנות ומארזי שי – מגוון גדלים ורמות עיצוב ומחיר, אפשרות לעיצוב והרכבה אישית במקום, מחלקת אפיה – דפי סוכר, כלי אפיה, צבעי מאכל, בצק סוכר מגוון ענק של מוצרים לאפיה מושלמת, עיצוב אירועים – בלונים, בר מתוקים, יעוץ בהתאמת צבעים ובניית קונספט. בנוסף, יש אצלנו מחלקה סיטונאית – במחירים משתלמים ביותר כדי להישאר מעודכנים, חפשו אותנו בפייסבוק, קניון הממתקים ביל”ו.למרות שתמיד יש מה למצוא בחנות עצמה, רצינו לחסוך לכם זמן וריצות. לפחות בכל מה שקשור למתנות שצריכות להגיע למישהו או מישהי שאתם ממש אוהבים. נכנסים לחנות, בוחרים אחת מחבילות השי המעוצבות בהתאם לאירוע בו מדובר: חבילה רומנטית, ליולדת, למארחים המסורים. לא צריך יותר מכמה קליקים ואריזת השי המתוקה תגיע לאן שאתם רוצים ותשאיר טעם של עוד.

החנות שלנו

קניון הממתקים סניף ביל”ו