מדיניות פרטיות

קניון הממתקים

Our website address is: https://www.woocommerce-547801-2035685.cloudwaysapps.com.

באתר קניון הממתקים, אנו מעריכים ומכבדים את פרטיותך. מדיניות פרטיות זו מתארת ​​כיצד אנו אוספים, משתמשים, מאחסנים ומגנים על המידע האישי שלך כאשר אתה מבקר או עושה שימוש באתר שלנו. על ידי גישה ושימוש באתר האינטרנט שלנו, אתה מסכים לתנאים וההגבלות המתוארים במדיניות פרטיות זו.

מידע שאנו אוספים:

א. מידע אישי: אנו עשויים לאסוף מידע אישי כגון שמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת הדואר, מספר הטלפון ופרטי התשלום שלך בעת ביצוע רכישה או יצירת חשבון באתר האינטרנט שלנו.

ב. מידע שימוש: אנו אוספים באופן אוטומטי מידע מסוים על המכשיר שלך ופעילות הגלישה באתר שלנו, כולל כתובת IP, סוג דפדפן, דפי הפניה/יציאה וחותמות זמן. אנו משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות דומות לאיסוף מידע זה.

שימוש במידע:

א. מידע אישי: אנו משתמשים במידע האישי שלך כדי לעבד את ההזמנות שלך, לספק תמיכת לקוחות ולתקשר איתך לגבי הרכישות, המבצעים והעדכונים שלך הקשורים לשירותים שלנו. אנו עשויים להשתמש במידע שלך גם למחקר שוק, ניתוח ושיפור האתר שלנו.

ב. מידע שימוש: אנו משתמשים במידע שימוש כדי לנתח מגמות, לנהל את האתר ולעקוב אחר התנהגות המשתמשים כדי לשפר את החוויה שלך ולשפר את השירותים שלנו. מידע זה מצטבר בדרך כלל ואינו מזהה אותך אישית.

ספקי שירות של צד שלישי:

אנו עשויים להעסיק ספקי שירותים של צד שלישי לביצוע פונקציות שונות בשמנו, כגון עיבוד תשלומים, משלוח ושיווק. לספקי שירותים אלה יש גישה למידע האישי הדרוש לביצוע תפקידיהם אך אינם מורשים להשתמש בו למטרות אחרות.

אבטחת מידע:

אנו משתמשים באמצעי אבטחה סטנדרטיים בתעשייה כדי להגן על המידע האישי שלך מפני גישה לא מורשית, אובדן, שימוש לרעה, שינוי או הרס. עם זאת, לא ניתן להבטיח שהעברת נתונים דרך האינטרנט או מערכת האחסון תהיה מאובטחת ב-100%. איננו יכולים להבטיח את האבטחה המוחלטת של המידע האישי שלך.

קובצי Cookie וטכנולוגיות מעקב:

אנו משתמשים בעוגיות, משואות אינטרנט וטכנולוגיות דומות כדי לשפר את חווית הגלישה שלך, להתאים אישית את התוכן ולנתח את התנועה באתר. אתה יכול לנהל את העדפות העוגיות שלך דרך הגדרות הדפדפן שלך. שים לב שהשבתת קובצי Cookie עלולה להגביל פונקציות מסוימות באתר שלנו.

קישורים של צד שלישי:

האתר שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרים או שירותים של צד שלישי שאינם מופעלים או נשלטים על ידינו. איננו אחראים לנוהלי הפרטיות או לתוכן של אתרי צד שלישי אלה. אנו ממליצים לך לעיין במדיניות הפרטיות של כל אתרי צד שלישי שאתה מבקר בהם.

שינויים במדיניות הפרטיות:

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות הזו בכל עת. כל שינוי ייכנס לתוקף עם פרסום מדיניות הפרטיות המתוקנת באתר האינטרנט שלנו. אנו ממליצים לך לעיין במדיניות פרטיות זו מעת לעת עבור כל עדכונים.

צור קשר:

אם יש לך שאלות, חששות או בקשות לגבי מדיניות פרטיות זו או הטיפול במידע האישי שלך, אנא צור איתנו קשר בכתובת [מידע ליצירת קשר].

הצטרפות לחברי מועדון ומימוש הזמנה באתר.

 • במסגרת השירותים שבעלי האתר מציעים למשתמשי האתר, ובכלל זה ביצוע פעולות מסוימות, קבלת פרסומים או מבצעים, תיתכן דרישה לביצוע הרשמה במהלכה יידרש המשתמש להזין במערכת פרטים אישיים (כדוגמת שם,תעודת זהות ,טלפון נייח / נייד ,כתובת, דרכי ההתקשרות, כתובת דואר האלקטרוני), פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו’ (להלן – הפרטים)
 • השדות אותן חובה למלא, יסומנו במפורש. יובהר כי בלי למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא יוכל משתמש להירשם לשירותים הטעונים רישום (להלן – ההרשמה). כחלק בלתי נפרד מהליך ההרשמה לאתר וכתנאי לסיום תהליך הרישום, בעלי האתר רשאים לאמת את זהותו של המשתמש בהתאם למידע שנמסר לה על ידו.

מילוי חלק מהשדות בהליך הרישום מהווה תנאי הכרחי לשימוש לסיום הליך ההרשמה. המשתמש מצהיר ומתחייב בזאת, כי כל המידע שימסור ו/או יעדכן באתר, הנו נכון אמין ומדויק וכן כי ביצע את ההרשמה או מסר את המידע בשמו ועבור עצמו בלבד ולא בשם או עבור צדדים שלישיים, למעט במקרים בהם הורשה לעשות כן, במפורש ועל פי דין. המידע שמסר המשתמש וכן מידע נוסף שיצטבר אודותיו ישמרו במאגר המידע של החברה ויעשה בו שימוש בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר

 • ובהתאם להוראות כל דין.
 • מובהר בזאת, כי לא חלה על המשתמש כל חובה שבדין למסור את המידע כאמור וכן שמסירת המידע תלויה ברצונו ובהסכמתו של המשתמש. הרישום באתר באמצעות סימון “הסכמה לקבלת דיוורי מבצעים והטבות מאתר קנדי מול יהווה הסכמה אקטיבית ופוזיטיבית מטעם המשתמש לקבלת חומר פרסומי ושיווקי אשר יעניקו שירותים או הטבות, באמצעי המדיה השונים לרבות באמצעות דיוור ישיר.

משתמש שנרשם באתר זכאי לבקש מבעלי האתר בכל עת, שהמידע המתייחס אליו יימחק ממאגר המידע של החברה וכי ברצונו למחוק את רישומו ברשימת הדיוור של החברה, באמצעות הודעתי מייל לכתובת: [email protected]

 •  במקרה זה בעלי האתר ייפעלו, בהתאם ובכפוף להוראות הדין החל, להיענות לבקשתו.

המשתמש מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל במידע ומאשר כי השימוש בו לא ייחשב כפגיעה בפרטיות המשתמש ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

 • בכל מקרה של ביטול רישום, יבוטל הרישום החל מתחילת החודש הקלנדרי העוקב שלאחר מסירת הודעה בנושא.
 • בעלי האתר ו/או מי מפעילי האתר ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי המשתמש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.
 • הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לחברה ו/או לאתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של המשתמש), שמורה לחברה ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה.
 • מחשב עיבוד הנתונים של החברה מנהל רישום ממוחשב של כל הפעולות המתבצעות באתר. רישום זה יהווה ראיה לכאורה לאמור בפעולות אלו. אולם, שעון השרת יהווה ראיה סופית ומכרעת לעניין המועד בו בוצעה פעולה באתר.

תשלום בגין השירותים

 • כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ, אלא אם כן צוין אחרת במפורש.
 • התמורה בגין השירותים תגבה באמצעות כרטיס האשראי אשר פרטיו הוקלדו בהצעה לפני או בסמוך לשיגור המוצרים לכתובת אשר צויינה בהצעה. אם על פי מדיניות החברה יתאפשר תשלום התמורה בתשלומים, יתבצע חיוב בהתאם (בכפוף לאישור חברת האשראי).
 • סך התמורה בו ייחויב הרוכש מופיע ב”עגלה” או “במסך פרטי העסקה – בתהליך הקופה”. סכום זה כולל את כל הפריטים המופיעים ב”עגלה” לרבות הוצאות משלוח.

ביטול פעולות על ידי הרוכש

על ידי שימוש באתר האינטרנט שלנו, אתה מאשר שקראת והבנת את מדיניות הפרטיות הזו ומסכים לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע האישי שלך כמתואר כאן.

מדיניות משלוחים

עלות משלוח:

♦ משלוח עד הבית בעלות של 35 ש”ח

♦ איסוף בסניף בילו תוך 24 שעות חינם .

זמני אספקה:

התחייבות לזמני אספקה 1-4 ימי עסקים.

ישנם אזורים מרוחקים שבהם הזמן עולה על 4 ימים, אנא התעדכנו עם שירות הלקוחות.

מעקב משלוח וסיוע טכני באתר חייגו:  089418001 שלוחה 3.

היי, אנחנו שמחים שבחרתך להצטרף למשפחה שלנו! משפחת הממתקים המתוקה ביותר בישראל.